Biuletyn Informacji Publicznej
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.kgssa.pl

Treść strony

Struktura Organizacyjna

Departament Surowcowy

Dyrektor - Artur Majewski
artur.majewski@kgssa.pl

Zastępca Dyrektora - Paweł Góralski
pawel.goralski@kgssa.pl

Departament Techniczno–Produkcyjny i Inwestycji

Dyrektor - Hubert Fabianowicz
hubert.fabianowicz@kgssa.pl

Zastępca Dyrektora - Henryk Jaźwiński
henryk.jazwinski@kgssa.pl

Departament Handlu

Dyrektor - Cezary Żbikowski
cezary.zbikowski@kgssa.pl

Zastępca Dyrektora - Monika Frankowska
monika.frankowska@kgssa.pl

Departament Ekonomiczno–Finansowy

Dyrektor - Krzysztof Kowa
krzysztof.kowa@kgssa.pl

Zastępca Dyrektora - Stanisław Karczewski
stanislaw.karczewski@kgssa.pl

Departament Analiz i Controllingu

Dyrektor - Piotr Wycech
piotr.wycech@kgssa.pl

Zastępca Dyrektora - Magdalena Dziubich-Trędowicz
magdalena.tredowicz@kgssa.pl

Departament Organizacji i Zarządzania

Dyrektor - Roman Wróblewski
roman.wroblewski@kgssa.pl

Departament Logistyki
 
Dyrektor - Grzegorz Ziółkowski
grzegorz.ziolkowski@kgssa.pl
 
Zastępca Dyrektora - Zofia Kreft 
zofia.kreft@kgssa.pl
 
Departament Nadzoru Właścicielskiego
i Obsługi Organów Spółki
 
Dyrektor - Rafał Małecki
rafal.malecki@kgssa.pl
 
Zastępca Dyrektora – Elżbieta Kurtys-Jędrusiak
elzbieta.kurtys-jedrusiak@kgssa.pl
 
Departament Informatyki
 
Dyrektor - Arkadiusz Drzewiecki
arkadiusz.drzewiecki@kgssa.pl

Departament Marketingu

Dyrektor - Filip Cieszkowski
filip.cieszkowski@kgssa.pl

Zastępca Dyrektora – Szymon Smajdor
szymon.smajdor@kgssa.pl

Biuro Produktów Grupy
 
Dyrektor - Daniel Nowak
daniel.nowak@kgssa.pl
 
Zastępca Dyrektora - Alicja Kwaśniewska 
 
Departament Nadzoru Biznesowego
 
michal.grela@kgssa.pl
 
Biuro Innowacji i Badań Naukowych
 
Kierownik - Elżbieta Jerzak
elzbieta.jerzak@kgssa.pl
 
Departament Aktywizacji Zasobów
 
Dyrektor - Tomasz Popławski
tomasz.poplawski@kgssa.pl
 
Zastępca Dyrektora – Jerzy Ardanowski 
 
Biuro Prawne
 
Kierownik - Katarzyna Statuch
katarzyna.statuch@kgssa.pl

Departament Kontroli i Audytu Wewnętrznego 

Dyrektor - Karolina Kolańczyk
karolina.kolanczyk@kgssa.pl

Biuro Ochrony 

Kierownik - Paweł Dębowiak
pawel.debowiak@kgssa.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania 

Jacek Strykowski
jacek.strykowski@kgssa.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. BHP i Ppoż.

Jerzy Nowacki
jerzy.nowacki@kgssa.pl

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Rzecznik Prasowy - Szymon Smajdor
biuro.rzecznika@kgssa.pl

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Maciej Dąbrowski
  • opublikował: Maciej Dąbrowski
    data publikacji: 2020-10-13 10:15
  • zmodyfikował: Maciej Dąbrowski
    ostatnia modyfikacja: 2023-04-17 11:58

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 9678
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2023-04-17 11:58:26