Biuletyn Informacji Publicznej
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.kgssa.pl

Treść strony

Struktura Organizacyjna

Departament Surowcowy
Dyrektor - Artur Majewski
tel. 56 650 12 30
artur.majewski@kgssa.pl

Departament Techniczno–Produkcyjny i Inwestycji
Dyrektor - Hubert Fabianowicz
tel. +48 695 650 307
hubert.fabianowicz@kgssa.pl

Departament Handlu
Dyrektor - Cezary Żbikowski
cezary.zbikowski@kgssa.pl

Departament Ekonomiczno–Finansowy
Dyrektor - Lech Jonatowski
tel. 56 650 11 90
lech.jonatowski@kgssa.pl

Departament Obrotu Rolniczymi Środkami Produkcji
Dyrektor - Tomasz Stankiewicz 
tel. 695 657 262
tomasz.stankiewicz@kgssa.pl 

Departament Analiz i Controllingu
Dyrektor - Piotr Wycech
tel. 22 550 55 75
piotr.wycech@kgssa.pl

Departament Organizacji i Zarządzania
Dyrektor - Roman Wróblewski
roman.wroblewski@kgssa.pl

Departament Logistyki
Dyrektor - Grzegorz Ziółkowski
tel.+48 56 650 11 12
grzegorz.ziolkowski@kgssa.pl
 
Departament Nadzoru Właścicielskiego
i Obsługi Organów Spółki

Dyrektor - Rafał Małecki
tel. 56 650 12 44
rafal.malecki@kgssa.pl
 
 
Departament Informatyki
Dyrektor - Arkadiusz Drzewiecki
tel. 56 650 12 56
arkadiusz.drzewiecki@kgssa.pl

Biuro Marketingu

Dyrektor - Filip Cieszkowski
Filip.Cieszkowski@kgssa.pl

Biuro Produktów Grupy
p.o. Dyrektora – Daniel Nowak
daniel.nowak@kgssa.pl
 
Biuro Nadzoru Biznesowego
Dyrektor - Piotr Zakrzewski
piotr.zakrzewski@kgssa.pl
 
Biuro Innowacji i Badań Naukowych
Kierownik - Elżbieta Jerzak
tel. +48 661 667 884
elzbieta.jerzak@kgssa.pl
 
Departament Aktywizacji Zasobów
Dyrektor - Tomasz Popławski
tomasz.poplawski@kgssa.pl
 
Biuro Prawne
Kierownik - Katarzyna Statuch
tel. 56 650 11 30
biuro.prawne@kgssa.pl

Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego
Kierownik - Gerard Nycz
tel. 56 650 11 23
gerard.nycz@kgssa.pl

Biuro Ochrony 
Kierownik - Paweł Dębowiak
tel. 56 650 12 80
tel. kom.: +48 695 650 331
pawel.debowiak@kgssa.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania 
Jacek Strykowski
tel. 24 28 51 043
jacek.strykowski@kgssa.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. BHP i Ppoż.
Jerzy Nowacki
tel. +48 661 664 615
jerzy.nowacki@kgssa.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Szymon Smajdor
biuro.rzecznika@kgssa.pl

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Maciej Dąbrowski
  • opublikował: Maciej Dąbrowski
    data publikacji: 2020-10-13 10:15
  • zmodyfikował: Maciej Dąbrowski
    ostatnia modyfikacja: 2022-12-29 13:35

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5869
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-12-29 13:35:18